Wesprzyj wybraną przez siebie osobę
Wesprzyj wybraną przez siebie osobę

Poznaj historie Kobiet i Dzieci, które trafiły pod skrzydła Fundacji UNAWEZA. Wesprzyj Je w drodze do lepszego życia. Pamiętaj, że nie ma za małych wpłat, liczy się każdy gest! Rozejrzyj się także wokół siebie. Może obok żyje ktoś, kto dziś potrzebuje Twojej pomocy? Każdy z nas może odmienić czyjeś życie na lepsze. A razem możemy więcej!

Utwórz zbiórkę na Facebooku
Utwórz zbiórkę na Facebooku

Na Facebooku Fundacji UNAWEZA możecie być z nami w stałym kontakcie i na bieżąco śledzić nasze działania. Możemy także razem wykorzystać siłę Facebooka w pomaganiu, zakładając zbiórki funduszy i zachęcając swoich znajomych do włączenia się w nasz łańcuch dobra. To takie proste. Poczuj radość z pomagania!

Zostań przyjacielem fundacji
Zostań przyjacielem fundacji

Nie da się zmieniać świata w pojedynkę. Dlatego bardzo potrzebuję Twojego wsparcia. Zapraszam Cię do grona Przyjaciół Fundacji UNAWEZA. Wyruszmy razem w podróż do lepszego świata, który właśnie zaczynamy budować. ZOSTAŃ PRZYJACIELEM FUNDACJI to propozycja dla osób, które nie boją się wyzwań i chcą konsekwentnie towarzyszyć mi w zmienianiu świata na wszystkich jego krańcach.

Kup bilet do lepszego życia
Kup bilet do lepszego życia

Kup BILET DO LEPSZEGO ŻYCIA i dołącz do grona osób, które w bezinteresownym geście przyjaźni zdecydowały się towarzyszyć naszym podopiecznym w drodze do lepszego życia. Wierzę, że zmieniając życie jednego człowieka – zmieniasz cały świat!

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: