Utwórz zbiórke na Facebooku

Na Facebooku Fundacji UNAWEZA możecie być z nami w stałym kontakcie i na bieżąco śledzić nasze działania. Możemy także razem wykorzystać siłę Facebooka w pomaganiu, zakładając zbiórki funduszy i zachęcając swoich znajomych do włączenia się w nasz łańcuch dobra. To takie proste. Poczuj radość z pomagania!

Utwórz zbiórkę na Facebooku

Aby utworzyć zbiórkę pieniędzy na rzecz organizacji dobroczynnej wykonaj następujące czynności:

 1. Kliknij pozycję Organizacje zbierające pieniądze w menu w lewej części strony głównej Facebooka.
 2. Kliknij pozycję Zbierz pieniądze.
 3. Wybierz opcję Organizacja non-profit/dobroczynna.
 4. Wyszukaj organizację Fundacja UNAWEZA i następnie wybierz zdjęcie w tle i uzupełnij dane dotyczące zbiórki pieniędzy.
 5. Kliknij opcję Utwórz.
CHCĘ ZAŁOŻYĆ ZBIÓRKĘ:
 1. Moja zbiórka nie pojawia się na profilu Fundacji UNAWEZA.
  Zbiórki pieniędzy pojawiają się na profilu Fundacji UNAWEZA po osiągnięciu minimalnej kwoty datku w wysokości 50 USD (ok. 170 PLN).
 2. Nie mogę założyć zbiórki. Facebook mówi, że to ze względu na moją lokalizację.
  Funkcja zakładania zbiórek nie jest dostępna we wszystkich krajach. Funkcja jest dostępna w: Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Stany Zjednoczone, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy.
CHCĘ WPŁACIĆ DAROWIZNĘ NA ZBIÓRKĘ:
 1. Czy mogę płacić tylko kartą kredytową?
  Facebook umożliwia płatność kartą kredytową lub debetową.
 2. Jaką minimalnie kwotę mogę wpłacić na zbiórkę przez Facebooka?
  Facebook kwotę minimalną wpłaty w euro i dolarach. W tym momencie wynosi ona równowartość 4 EUR.
 3. Nie mogę wpłacić pieniędzy. Facebook mówi, że to ze względu na moją lokalizację.
  Funkcja wpłacania pieniędzy i zakładania zbiórek nie jest dostępna we wszystkich krajach. Funkcja jest dostępna w: Austria, Australia, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Japonia, Kanada, Korea Południowa, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, RPA, Szwecja, Szwajcaria, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone
Pytania ogólne:
 1. Na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze ze zbiórek?
  Zbiórki pieniędzy przeznaczone są na cele statutowe organizacji.
 2. Czy Facebook potrąca jeszcze jakieś dodatkowe opłaty z mojej darowizny?
  Nie, Facebook nie wymaga od Fundacji dodatkowych opłat za umożliwienie prowadzenia zbiórek publicznych.
 3. Czy Fundacja UNAWEZA będzie miała dostęp do moich danych?
  Facebook udostępnia nam imię, nazwisko darczyńców oraz wysokość darowizny. Możesz również udostępnić nam swój adres e-mail – dzięki temu będziemy mogli pozostać w kontakcie.
Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: