Komu pomagamy
W Fundacji UNAWEZA DAJEMY KOBIETOM SKRZYDŁA poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych. Zapewniamy dostęp do edukacji, opieki medycznej oraz spełniamy Ich marzenia. Wierzę, że zmieniając życie jednego człowieka – zmieniasz cały świat.
Afryka
Kabula
i budowa domu dla dzieci z albinizmem
Kabula, jak wiele osób z bielactwem w Tanzanii i innych krajach Afryki Wschodniej, żyła w ciągłym strachu o swoje życie. Dziś uczy się, planuje studiować prawo, żeby w przyszłości wspierać ludzi, którzy sami nie mają siły i środków, żeby się bronić.
Ameryka północna
carolina
I INNE DZIEWCZYNY Z WYSYPISKA ŚMIECI
Jeszcze kilka miesięcy temu Carolina postrzegała swoją szansę na lepsze życie w „dobrych śmieciach”. Przed nią nadzieja na wyrwanie się z wysypiska śmieci.
Dzieci z wysypiska śmieci
PODOPIECZNI CARMEN I ORGANIZACJI UTOPIA
Sport, matematyka, język hiszpański. Wszystko w „biurze” pod jedynym drzewem w okolicy. Tutaj Dzieci pepenadores mogą planować lepszą przyszłość.
Europa
KOBIETY - OFIARY HANDLU LUDŹMI
PODOPIECZNE IANY MATEI I ORGANIZACJI REACHING OUT
Nie mają twarzy. Rodziny. Historii. Są ich tysiące, zazwyczaj to kobiety, często nieletnie. Zmuszane do pracy 24 godziny na dobę, gwałcone kilkadziesiąt razy dziennie. W XXI wieku mamy więcej niewolników niż kiedykolwiek.
Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: