Aktualności
W Fundacji UNAWEZA DAJEMY KOBIETOM SKRZYDŁA poprzez wyrównywanie szans ekonomicznych, społecznych i prawnych. Zapewniamy dostęp do edukacji, opieki medycznej oraz spełniamy Ich marzenia. Wierzę, że zmieniając życie jednego człowieka – zmieniasz cały świat.
WIELKI SUKCES NASZEJ ŚWIĄTECZNEJ AKCJI Z FRISCO.PL
ŚWIĄTECZNE PREZENTY TRAFIŁY DO DZIECIAKÓW Z WYSYPISKA ŚMIECI
Z JACKIEM WOLFSKINEM ZBIERAMY NA DOM W TANZANII
DOBROCZYNNA KAWA Z KRAŃCA ŚWIATA JUŻ W SPRZEDAŻY!
WSPÓLNIE Z FRISCO.PL POMAGAMY KOBIETOM W POLSCE NA ŚWIĘTA
KABULA NAJLEPSZA UCZENNICA! 5 DYPLOMÓW I WYRÓŻNIEŃ!
DZIĘKI WAM CAROLINA ROZPOCZYNA NOWE ŻYCIE!
DOŁĄCZ DO NASZEJ AKCJI DOM DLA KABULI I DZIECI Z ALBINIZMEM
POMAGANIE PRZEZ KUPOWANIE. WSPIERAJ NAS ZUPEŁNIE ZA DARMO!
URODZINY MARTYNY I „PĘPKOWE” FUNDACJI UNAWEZA
Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: