POWITAJCIE NA ŚWIECIE FUNDACJĘ UNAWEZA!

Za każdym razem, kiedy jechałam na kraniec świata i spełniałam się jako dziennikarz, czułam, że to za mało, że nie mogę zostawić moich bohaterów z problemami.

Gdyby mieć trochę pieniędzy i pomocnika na miejscu, gdyby pokazać właściwy kierunek, potrzymać za rękę, wesprzeć w realizacji ich celów. Pomóc zmienić życie. Podejmowałam się heroicznych prób z oddaną grupą Przyjaciół. Organizowaliśmy zbiórki wśród krewnych i znajomych, żeby pomoc komuś na Filipinach, w Tanzanii czy Boliwii. Budowaliśmy sieć, ale potrzebowaliśmy struktury. I oto ją mamy. Fundacja UNAWEZA właśnie zaczęła działać.

28. września oficjalnie zaczynamy finansować projekty równocześnie w kilku miejscach świata. Zrobiłam sobie piękny prezent na moje 45. urodziny! :-) NASZYM CELEM JEST DAWANIE KOBIETOM SKRZYDEŁ, wspieranie Kobiet, ich dzieci i rodzin. Wyrównanie szans i edukacja. W najbliższym czasie będziemy zajmować się bohaterkami, które poznałam w trakcie realizacji programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA, ale przecież NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE! A my dopiero rozwijamy skrzydła!

Fragment wywiadu ze mną dla magazynu „Viva!”. Na rynku już od 19.09.

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: