Zapraszamy Was na World Travel Show!

KTO CHCE SIĘ SPOTKAĆ OSOBIŚCIE, POGADAĆ I DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI UNAWEZA?!

World Travel Show to największe Targi Turystyczne w Polsce. IV Edycja targów World Travel Show odbędzie się w dniach od 18 do 20 października 2019 roku w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

Zapraszamy Was na nasze stoisko, gdzie będziecie mogli spotkać się z Martyną oraz zapoznać bliżej z naszymi projektami. Czekają na Was niezwykłe UNAWEZowe gadżety, konkursy oraz mnóstwo dobrej energii!

Do zobaczenia!

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: