URODZINY MARTYNY I „PĘPKOWE” FUNDACJI UNAWEZA

W sobotę 28. września w gronie ważnych dla mnie osób świętowałam swoje 45. urodziny oraz narodziny Fundacji UNAWEZA. Nie zabrakło tortu, toastów i dobrych życzeń!

Podzieliłam się ze wszystkimi moją radością, że Fundacja UNAWEZA to najlepszy prezent, jaki mogłam sobie sprawić na urodziny. Razem świętowaliśmy „pępkowe” UNAWEZY, co symbolizowała również świeczka na torcie z cyferką „0”. Nie mogło zabraknąć ciepłych słów i podziękowań skierowanych do osób, które miały swój wkład w jej powstanie oraz które towarzyszyły mi w dotychczasowej drodze zawodowej i życiowej.

Zamiast kwiatów i prezentów goście mogli zasilić urodzinową skarbonkę Fundacji i zrobili to naprawdę bardzo hojnie!

Asante sana!

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: