SIŁA JEST KOBIETĄ!

Muszę przyznać, że mam teraz dobry czas. Pod koniec września skończyłam 45 lat i stwierdzam, że życie nie zaczyna się po 40-tce. Zaczyna się właśnie po 45. roku życia! Spełniam się zawodowo, czuję wewnętrzny spokój.

Jestem otoczona wspaniałymi kobietami i właśnie dzięki nim rusza kolejny projekt i to najważniejszy w moim życiu. Fundacja UNAWEZA wyrosła z potrzeby pomagania i wspierania kobiet na różnych krańcach świata i dawania im skrzydeł. Projekt jest kontynuacją tego, co ze wspaniałą grupą otaczających mnie kobiet robię od dawna. Teraz po prostu nasze działania nabierają formalnego kształtu. UNAWEZA w języku swahili znaczy „możesz”, bo przecież każda z nas może wiele osiągnąć. A razem możemy więcej.

Fragment wywiadu ze mną dla magazynu „Cosmopolitan!”. Na rynku od 04.10.2019.

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: