POMÓŻ NAM ODMIENIĆ ŻYCIE CAROLINY I WYRWAĆ JĄ Z WYSYPISKA ŚMIECI

Jedną z Podopiecznych Fundacji UNAWEZA jest Carolina Villegas, pepenadora, czyli zbieraczka śmieci z Colonii Escalerillas w Meksyku.

Jeszcze kilka miesięcy temu postrzegała swoją szansę na lepsze życie w „dobrych śmieciach”. Dzięki spotkaniu z Martyną i pomocy Fundacji UNAWEZA otwiera się właśnie przed nią szansa na wyrwanie się z wysypiska.

Carolina Villegas jest bohaterką jednego z odcinków 11. sezonu programu „KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA” (premiera 6 października o godz. 11.00 w TVN).

Już jesienią, dzięki wsparciu Fundacji UNAWEZA, Carolina rozpocznie pięciomodułowy kurs stylizacji. Będzie uczyła się m.in. fryzjerstwa, makijażu, pedicure, wizażu dla pań młodych i solenizantek świętujących hucznie obchodzone w Meksyku 15. urodziny. W ramach programu pomocy, dzięki któremu opłacimy czesne za szkołę, Carolina będzie mogła skorzystać też ze środków na transport oraz stypendium, które pozwoli jej na utrzymanie siebie i dziecka bez konieczności pracy na wysypisku.

W przyszłości zamierzamy pomagać także innym Kobietom z wysypiska w Colonia Escalerillas.

Na naszej stronie ruszyła właśnie zbiórka na ten cel. Każdy może do niej dołączyć i mieć swój udział w drodze do lepszego życia dla Caroliny, Jej synka oraz innych Kobiet z wysypiska w Colonia Escalerillas.

Tutaj możesz pomóc : https://unaweza.org/wesprzyj

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: