POMAGANIE PRZEZ KUPOWANIE. WSPIERAJ NAS ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Korzystając z portalu FaniMani.pl i robiąc zakupy przez Internet możecie wspierać Podopieczne Fundacji UNAWEZA nie wydając przy tym ani złotówki.

Jak to działa?
1. Robisz zakupy w ponad 1000 sklepach internetowych
2. Płacisz tyle co zawsze
3. Średnio 2,5 wartości zakupów wspiera Fundację UNAWEZĘ

Tutaj nasz profil https://fanimani.pl/unaweza/

1. Jeśli korzystasz pierwszy raz z serwisu FaniMani.pl robiąc zakupy online, wejdź na stronę fanimani.pl, zaloguj się i wskaż, że chcesz wspierać Fundację UNAWEZA. Twój wybór zostanie zapamiętany, możesz go w przyszłości zmienić. Drugi sposób to kliknij w dedykowaną naszej Fundacji podstronę  https://fanimani.pl/unaweza/ a następnie kliknij w czerwony przycisk „Wspieram za darmo, przy okazji zakupów on-line”

2. Wyszukaj na FaniMani.pl sklep internetowy, w którym chcesz zrobić zakupy. Klikając w jego logo przejdziesz na podstronę, z której dowiesz się ile procent z wartości Twoich zakupów trafi do Podopiecznych Fundacji UNAWEZA. Następnie kliknij w przycisk „Przejdź do sklepu i wspieraj przy okazji zakupów”.

3. W przypadku gdy nie posiadasz konta, zostaniesz przekierowany jeszcze na stronę zachęcającą do utworzenia konta, ale jeśli wolisz pominąć ten krok wystarczy, że klikniesz przycisk "Kontynuuj bez logowania", który przeniesie Cię bezpośrednio na stronę wybranego przez Ciebie sklepu.

4. Zrób zakupy, a wskazany na stronie FaniMani.pl procent wartości transakcji zostanie przekazany na rzecz Fundacji UNAWEZA.

Pomaganie przez kupowanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Dziękujemy!

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: