DOŁĄCZ DO NASZEJ AKCJI DOM DLA KABULI I DZIECI Z ALBINIZMEM

450.000 PLN - tyle potrzebujemy, żeby dokończyć budowę domu dla Kabuli i dzieci z albinizmem w Tanzanii!

Jedyna taka okazja na dobroczynnym rynku nieruchomości!

Kto chce zostać UNAWEZowym udziałowcem w tej niezwykłej budowie?

W XXI wieku w Tanzanii ludzie polują na ludzi. W tym afrykańskim kraju osoby z albinizmem żyją w ciągłym strachu przed prześladowaniami i śmiercią. Wciąż panuje tam silna wiara, że z części ich ciał można produkować magiczne eliksiry i amty. Nie mogą też liczyć na edukację, pomoc medyczną i prawną. Dlatego jak najszybciej MUSIMY DOKOŃCZYĆ BUDOWĘ DOMU, w którym Kabula i inne Dzieci z albinizmem będą mogły poczuć się wreszcie bezpieczne! Gdzie otrzymają potrzebną opiekę, wykształcenie i pomoc w usamodzielnieniu się. Razem możemy dać im skrzydła!

Rok temu budowę domu rozpoczęło Stowarzyszenie Misji Afrykańskich, ale bez naszego wsparcia nie da się jej dokończyć. Musimy na ten cel zebrać kwotę 450.000 PLN i mamy na to mało czasu. Ten ośrodek musi zacząć działać jak najszybciej.

POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY!
Liczy się każda kwota!

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: