WIELKI SUKCES NASZEJ ŚWIĄTECZNEJ AKCJI Z FRISCO.PL

170 000 zł - aż tyle warte są produkty, które dzięki Wam przekazaliśmy właśnie do DOMU SAMOTNEJ MATKI W ŁODZI. 

W ramach naszej wspólnej, świątecznej akcji z frisco.pl „KUPUJĄC POMAGASZ” największy tego typu ośrodek w Polsce, oferujący wsparcie dla samotnych mam i ich dzieci, otrzymał od nas 22 TYSIĄCE produktów spożywczych i chemicznych, które wystarczą na wiele miesięcy funkcjonowania! 

Bardzo, bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie! Dobrymi wiadomościami trzeba się dzielić!

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: