ŚWIĄTECZNE PREZENTY TRAFIŁY DO DZIECIAKÓW Z WYSYPISKA ŚMIECI


Dzięki Wam w tym roku prezenty świąteczne nie ominęły Dzieciaków z wysypiska śmieci w Meksyku. 

Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy podarować Im w te Święta trochę radości. W Ich ręce powędrowały zabawki i przybory szkolne. Carmen dołożyła wszelkich starań, aby każde Dziecko, którym opiekujemy się w Meksyku poczuło się w te Święta wyjątkowe. Uśmiech dzieci naprawdę jest bezcenny! :-)

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: