DZIĘKI WAM CAROLINA ROZPOCZYNA NOWE ŻYCIE!

Z Meksyku od Caroliny mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Jej życie dzięki Wam zmienia się na lepsze. 

Jeszcze niedawno była jedną z pepenadores, żyła z przeszukiwania śmieci na wielkim wysypisku w Meksyku. W ten sposób utrzymywała siebie i swojego małego synka. 

Po emisji programu „Kobieta na krańcu świata” i po Waszym zaangażowaniu Carolina dostała szansę na edukację, zabezpieczenie opłat domu, utrzymanie Jej i synka i teraz SPEŁNIA SWOJE MARZENIE. Rozpoczęła pięciomodułowy kurs stylizacji. Będzie uczyła się m.in. fryzjerstwa, makijażu, pedicure, wizażu dla pań młodych. Naukę zawodu zaczęła w salonie fryzjerskim. 

To wszystko jest możliwe dzięki Wam!

Zmieniając życie jednego człowieka - zmienisz cały świat. 

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: