WSPÓLNIE Z FRISCO.PL POMAGAMY KOBIETOM W POLSCE NA ŚWIĘTA

Trwa dobroczynna akcja „Kupując pomagasz”. Mechanizm jest bardzo prosty – wystarczy do 24 grudnia kupić we Frisco.pl jeden z produktów oznaczonych symbolem „Kupując pomagasz”, a drugi taki sam zostanie przekazany potrzebującym. 

Akcja organizowana jest przez Frisco.pl we współpracy z naszą Fundacją UNAWEZA, a wsparcie trafi do podopiecznych Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi.

W Domu Samotnej Matki w Łodzi schronienie znajduje kilkadziesiąt kobiet z dziećmi. Placówka, poza zapewnieniem opieki, wspiera też swoje podopieczne w powrocie do samodzielnego życia. Dodatkowe informacje na temat działalności Domu dostępne są pod adresem csr.org.pl.


Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: