KABULA NAJLEPSZA UCZENNICA! 5 DYPLOMÓW I WYRÓŻNIEŃ!

Kabula idzie jak burza po swoje marzenia! W piątek 23. listopada towarzyszyłam Jej w ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO i na własne oczy widziałam Jej radość!

Tego dnia byli Ci, którzy Ją kochają i wspierają. Mama i bracia (nie widzieli się bardzo długo) oraz silna reprezentacja ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich: ks Janusz Machota, Bożenka Latocha, Paulina Korneluk i kochana siostra Amelka, którzy każdego dnia zmieniają świat na lepsze! To także dzięki Wam Kabula dostała szansę na zmianę swojego życia i wykorzystuje ją najlepiej jak może! 

Wspólnie zmieniliśmy życie JEDNEGO CZŁOWIEKA, a za tą zmianą pójdą kolejne, jak tylko wybudujemy dom dla dzieci z albinizmem w Tanzanii

Dołącz do nas i pomóż nam stworzyć to wyjątkowe i bezpieczne miejsce!

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: