DOBROCZYNNA KAWA Z KRAŃCA ŚWIATA JUŻ W SPRZEDAŻY!

KAWA Z KRAŃCA ŚWIATA to efekt mojej fascynacji kawą i podróżami w najdalsze zakątki globu. Wysokiej jakości ziarna i staranny proces palenia kawy to niejedyne zalety tej kawy. KAWA Z KRAŃCA ŚWIATA to kawa, która pomaga.

Teraz Kolumbia, Etiopia i Brazylia są dosłownie na wyciągnięcie ręki! Kto już próbował?! Każdy zakupiony przez Was kilogram kawy WSPIERA nasze Podopieczne i DAJE KOBIETOM SKRZYDŁA. 

Szukajcie jej na półkach w sklepach RTV EURO AGD oraz w frisco.pl, Allegro, OleOle!

Smacznego i niech dobro do Was powraca! 

Dołącz do newslettera

Administratorem danych osobowych jest Fundacja UNAWEZA z siedzibą w Warszawie (ul. Barszczewska 6/13; 01-654 Warszawa); e-mail: kontakt@unaweza.org (dalej „Administrator”). Państwa dane osobowe przetwarzane będą przez Administratora w celu otrzymywania cyklicznego Newslettera. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania Newslettera. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać materiały marketingowe lub handlowe dotyczące działalności Fundacji UNAWEZA, prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód: